×

Tarihçe

Sms Endüstriyel İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. 1990 yılında kurulmuş olup, kayar kapılarda “ Gilgen “, otomatik döner kapılarda “ BOON EDAM “ markaları ile yoluna devam eden şirketimiz otomatik kayar kapı, otomatik döner kapı, ameliyathane kapıları ve bina otomasyon sistemlerini uzman kadrosu ve eğitimli teknik personeli ile yapmaktır. Ayrıca montaj sonrası yıllık bakım hizmetleri de firmamızca yapılmaktadır. Satış ve satış sonrası hizmetlerimizde Türkiyenin her yerinde servis ağımız mevcuttur.

Sms Endüstriyel İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

E-posta : info@sms.com.tr
Telefon : +90 312 442 28 01
Telefon : +90 312 442 28 02
Fax : +90 312 442 28 00 03
Adres : Hoşdere Cad. Şehit Mahir Turan Sok.
No:3 Y.Ayrancı / ANKARA

Görseller

Made with ♥ by Web Tasarım

FORGOT YOUR DETAILS?

Tourniket standart otomatik ve manuel döner kapı

Tourniket standart otomatik ve manuel döner kapı

Minimum 1800mm – maksimum 3800mm iç çaplar arasında üretilen standart döner kapılardır. Manuel veya otomatik, 3 veya 4 kanatlı olarak istenen renk veya yüzey kaplamasıyla tercih edilebilmektedir. Manuel olarak tercih edilecek kapılarda 2400mm iç çap ideal ölçü olup, kullanım zorluğu açısından bu ölçünün üzerine çıkılmamasını tavsiye ederiz. Manuel olarak tercih edilen Tourniket model döner kapılar, ilerleyen zamanlarda otomasyon ilavesine uygun olarak tasarlanmış olduklarından, istediğiniz zaman tam otomatik hale getirilmesi mümkündür.

 

 

Ø 1800 – 3800mm aralığında

Tourniket’in dünyada en çok tercih edilen döner kapı model olması bir tesadüf değildir. BoonEdam’ın 100 yılı aşan köklü geçmişi süresince değişen onlarca mimari akım ve farklı müşteri talepleri, en nihayetinde her zamana, ihtiyaca ve yapıya uyan evrensel bir klasiğin oluşmasına yol açmıştır. Tourniket klasik hatlarıyla çok yönlü uygulama olanakları sunmasının yanı sıra, aynı zamanda çok esnek bir yapıyada sahip olduğundan, beklentileriniz doğrultusunda şekillendirilmesi herzaman için mümkündür. Özel profil yapısı estetik olduğu ölçüde son derece dayanıklı ve pratik bir yapılanmayı amaç edinmiştir. Öyleki montajının üzerinden 20 yıl geçmiş bir Tourniket kapının tahribata uğrayan bölümü kolaylıkla değiştirilebilmektedir.

Tourniket model döner kapılar Wi-Fi gibi günümüz teknolojisinin en gelişmiş olanaklarımdan yararlanmayı da ihmal etmemiştir. Teleboon adı verilen bir sistemle donatılan otomatik döner kapılar tüm sensör ve aksamlarının sağlıklı çalışıp çalışmadığını, belli aralıklarla kontrol edip her bir kapıya verilen kimlik numarası adı altında, kablosuz bir modemle otomatik bir şekilde raporlamaktadır. Bu raporlar hem Boon Edam firmasının Hollanda’da bulunan merkezinde, hem de firmamızın teknik servis biriminde gözlem altında tutulmakta ve bu sayede sorunlar henüz ilk safhasında fark edilerek önlemleri alınabilmektedir.

Kapınızın yüzey bitişlerinde binanızın yapı elemanlarına uygun RAL standartlarında elektrostatik toz boyadan, eloksal renklendirme tekniklerine her renk uygulanabilmektedir. Ayrıca yılların bilgi birikimi ve teknolojik altyapı olanaklarıyla, satinepaslanmaz, mirrorfinish No.8 (ayna paslanmaz) ,sarı paslanmaz, pirinç veya ahşap gibi malzemeler kusursuz 90derece dönüşlerle alüminyum profiller üzerine kaplanabilmektedir. Düz kanat ve bombeli sabit profilleri içerisinde ise 9mm temperli , lamine veya özel emniyet camları yada talepleriniz doğrultusunda solit malzemeler kullanılmaktadır.

 

Manuel Tourniket modeli döner kapılar, yapısal olarak otomatik versiyon ile aynı özelliklere ve olanaklara sahiptir. Ancak manuel döner kapılarda kanatlar insan gücüyle itildiğinden 2600mm üzerinde bulunan çaplarda uygulanması, kullanma zorluğu ve kontrolsüz güç uygulanması neticesinde sıkışma gibi emniyet sorunları oluşturma riskinin artmasından dolayı firmamız tarafından önerilmemektedir.

Otomasyon uygulamak için gerekli altyapıTourniket kapıların temelinde mevcut olduğundan, manuel olarak tercih etmiş olduğunuz Tourniket modeli döner kapıları, istediğiniz her an otomatik hale getirmeniz mümkündür.

 

 

This is a sample text. You can click on it to edit it inline or open the element options to access additional options for this element.

“Şartname için tarafımızla iletişime geçebilirsiniz”

E-posta : info@sms.com.tr
Telefon : +90 312 442 28 01
Telefon : +90 312 442 28 02
Fax : +90 312 442 28 00 03

TOP