×

Tarihçe

Sms Endüstriyel İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. 1990 yılında kurulmuş olup, kayar kapılarda “ Gilgen “, otomatik döner kapılarda “ BOON EDAM “ markaları ile yoluna devam eden şirketimiz otomatik kayar kapı, otomatik döner kapı, ameliyathane kapıları ve bina otomasyon sistemlerini uzman kadrosu ve eğitimli teknik personeli ile yapmaktır. Ayrıca montaj sonrası yıllık bakım hizmetleri de firmamızca yapılmaktadır. Satış ve satış sonrası hizmetlerimizde Türkiyenin her yerinde servis ağımız mevcuttur.

Sms Endüstriyel İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

E-posta : info@sms.com.tr
Telefon : +90 312 442 28 01
Telefon : +90 312 442 28 02
Fax : +90 312 442 28 00 03
Adres : Hoşdere Cad. Şehit Mahir Turan Sok.
No:3 Y.Ayrancı / ANKARA

Görseller

Made with ♥ by Web Tasarım

FORGOT YOUR DETAILS?

Hakkımızda

TARİHÇE

Sms Endüstriyel İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti.  1990 yılında kurulmuş olup, 20 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.  Kurulduğu günden bu yana otomatik kayar kapılarda  “ Gilgen “,  otomatik döner kapılarda “ BOON EDAM “  markaları ile yoluna devam eden şirketimizin faaliyet konusu: Otomatik kayar kapı, otomatik döner kapı, ameliyathane kapıları ve bina otomasyon sistemlerini  uzman kadrosu ve eğitimli teknik personeli ile yapmaktır.  Ayrıca montaj sonrası yıllık bakım hizmetleri de firmamızca yapılmaktadır. Satış ve satış sonrası hizmetlerimizde Türkiyenin her yerinde servis ağımız mevcuttur.

Firmamız  yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında da oldukça aktiftir. Bugüne kadar  Irak, Azerbeycan, Libya,  Türkmenistan,  Rusya,  Kıbrıs, Cezair ve  İran  dahil olmak üzere toplamda  3000’den fazla iş bitirmiştir.

Firmamız özellikle  AVM’ler,  hastaneler,  devlet ve özel projelerde bir çok iş bitirme belgesine sahiptir.

İlk günden beri kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede bina otomasyon sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, zamanında teslim ve uygun fiyat politikası olmuştur.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan, Sms Endüstriyel İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti.  gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

TOP