×

Tarihçe

Sms Endüstriyel İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. 1990 yılında kurulmuş olup, kayar kapılarda “ Gilgen “, otomatik döner kapılarda “ BOON EDAM “ markaları ile yoluna devam eden şirketimiz otomatik kayar kapı, otomatik döner kapı, ameliyathane kapıları ve bina otomasyon sistemlerini uzman kadrosu ve eğitimli teknik personeli ile yapmaktır. Ayrıca montaj sonrası yıllık bakım hizmetleri de firmamızca yapılmaktadır. Satış ve satış sonrası hizmetlerimizde Türkiyenin her yerinde servis ağımız mevcuttur.

Sms Endüstriyel İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

E-posta : info@sms.com.tr
Telefon : +90 312 442 28 01
Telefon : +90 312 442 28 02
Fax : +90 312 442 28 00 03
Adres : Hoşdere Cad. Şehit Mahir Turan Sok.
No:3 Y.Ayrancı / ANKARA

Görseller

Made with ♥ by Web Tasarım

FORGOT YOUR DETAILS?

FOTOSELLI AKARDIYON KAPI

Fotoselli Akordiyon Kapı

Fotoselli Akordiyon Kapı

Bazı durumlar vardır ki doğrusal hareketli kayar kapılar ister tek  ,ister çift kanatlı veya teleskopik olsun montaj boşluğunuza uymaz ,uysada yeterli geçiş genişliğini sağlayamaz. İşte bu durumun Gilgen ürün yelpazesinde kelime karşılığı FFM modeli kayar katlanır otomatik kapılardır.Başka bir değişle fotoselli akordiyon kapılar kayma hareketini eşzamanlı katlanma hareketini ilave ederek ,normal fotoselli kapılar gibi üzerine kayarak açılacağı bir alana ihtiyaç olmaksızın kendi içinde hareketini seri bir biçimde tamamlar. Sisteme özel olarak üretilen kayar katlanır profil serisi son derece dayanıklı bir yapı içerisinde uzun seneler sorunsuz çalışacak katlanma hareketini garanti eden güçlü bir menteşe takımını ihtiva eder.Doğrusal düzende çalışan fotoselli kapılara kıyasla daha fazla mekanik parça içermesine rağmen uzun senelerin deneyimi Gilgen FFM modeli fotoselli akordiyon kapıları en az standart kapılar kadar sağlam ve uzun ömürlü bir hale getirmiştir. Eklemli yapısına karşın tasarımına harcanan yoğun endüstriyel mühendislik emeği bu ürünü aklınıza gelebilecek her ortamda uygulamaya elverişli son derece şık ve konforlu bir kapı haline getirmiştir.

Fotoselli akordiyon kapının uygulama alanına bir örnek vermek gerekirse ,özellikle dar koridorlar en uygun örneği teşkil edecektir.1760mm genişliğinde bir koridorda fotoselli kapı uygulamasına ihtiyacınız olduğunu öngörmemiz halinde standart fotoselli kapılarla elde edeceğiniz azami geçiş genişliği 830mm ,teleskopik bir kapı uygulamasında ise yaklaşık 1106mm olacaktır.Oysaki kayar katlanır sistem aynı ölçüler içerisinde tam 1500mm net geçiş genişliği sağlayarak hemen her ihtiyacı karşılayacak ölçüde uygun bir çözüm sunabilmektedir. Minimum açılma mesafesi 800mm - maksimum açılma mesafesi ise 1600mm olabilmekte toplam kapı genişliği açılan mesafe + 260mm.

“Şartname için tarafımızla iletişime geçebilirsiniz”

E-posta : info@sms.com.tr
Telefon : +90 312 442 28 01
Telefon : +90 312 442 28 02
Fax : +90 312 442 28 00 03

TOP