×

Tarihçe

Sms Endüstriyel İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. 1990 yılında kurulmuş olup, kayar kapılarda “ Gilgen “, otomatik döner kapılarda “ BOON EDAM “ markaları ile yoluna devam eden şirketimiz otomatik kayar kapı, otomatik döner kapı, ameliyathane kapıları ve bina otomasyon sistemlerini uzman kadrosu ve eğitimli teknik personeli ile yapmaktır. Ayrıca montaj sonrası yıllık bakım hizmetleri de firmamızca yapılmaktadır. Satış ve satış sonrası hizmetlerimizde Türkiyenin her yerinde servis ağımız mevcuttur.

Sms Endüstriyel İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

E-posta : info@sms.com.tr
Telefon : +90 312 442 28 01
Telefon : +90 312 442 28 02
Fax : +90 312 442 28 00 03
Adres : Hoşdere Cad. Şehit Mahir Turan Sok.
No:3 Y.Ayrancı / ANKARA

Görseller

Made with ♥ by Web Tasarım

FORGOT YOUR DETAILS?

TOURNEX YÜKSEK KAPASITELI ORTASI VITRINLI DÖNER KAPI

Tournex - Yüksek Kapasiteli Döner Kapılar

3600mm.den 7400mm.ye kadar devasa boyutlara ulaşabilen Tournex model döner kapılar alışveriş ve bagaj arabalarının kullanıldığı süper ve hiper marketler , havaalanları ,alışveriş merkezleri ve benzeri binaların girişleri için mükemmel bir çözümdür. Yüksek kapasiteye ihtiyaç olan binaların yanısıra Tournex heybetli görüntüsü ve ortasının vitrinli olarak tercih edilebilme özelliğinden dolayı prestij ve estetik açıdan tamamlayıcı bir kapı olarakta tercih edilebilmektedir. Tournex modeli döner kapılarda ölçü ve özellik ayırımı olmaksızın her tip ,panikte katlanır kanatlara ve evrensel emniyet standartlarının gereklerini karşılayacak en yüksek güvenlik tertibatlarıyla donatılmışlardır.

Boon Edam'ın yüksek kapasiteli döner kapı (grand revolving door) sekmentinde çoktan bir klasik olarak yerini almış olan Tournex modeli RAL standartlarında elektrostatik toz boya , eloksal renkler veya paslanmaz çelik ,pirinç vb. çok çeşitli yüzey bitişleriyle binanızın genel konseptine kolaylıkla uyum sağlayabilmektedir.

3 Kanatlı Tournex :3600-6000mm ölçü aralığında hertürlü yüzey bitişiyle üretilebilen 3 kanatlı Tournex modeli yüksek kapasiteli döner kapılar ,elektrostatik toz boyalı veya eloksallı alüminyum olarak tercih edilmek koşuluyla 7400mm çapa kadar yükselebilmektedir.

Tournex modeli üç kanatlı tercihlerinde vitrin istenmesi halinde ,üçgen vitrin düz veya iç bükey lamine camlardan oluşturulabilmektedir. Düz lamine veya temperli camdan oluşan vitrinler daha çok iç hacim sağladığından teşhir amaçlı kullanımlarda avantaj sağlamaktadır. Kavisli vitrinlerse estetik amaçlı seçimlerde zevke bağlı olarak daha şık bir görünüm sunabilmektedir.

4 Kanatlı Tournex :3600-6000mm aralığında iç çaplarla tercih edebileceğiniz dört kanatlı Tournex modelleri 180 derece simetrik ve geniş ağız açıklığı sayesinde girişlerinizde ziyaretçileriniz üzerinde çok davetkar ve görkemli bir izlenim bırakacaktır.

3600mm dışında kalan vitrinli ve vitrinsiz 4 kanatlı Tournexler'in tamamı tekerlekli sandalye ve hatta alışveriş arabalarıyla geçiş için uygun ölçü aralıklarını sağlayabilmektedir.

Dört kanatlı Tournexler'de de aynen üç kanatlı Tournexler'de olduğu gibi vitrinsız (star modeli) ,kare vitrinli ve iç bükey vitrinli olmak üzere üç farklı opsiyonla tercihinize sunulmaktadır.

TOP