×

Tarihçe

Sms Endüstriyel İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. 1990 yılında kurulmuş olup, kayar kapılarda “ Gilgen “, otomatik döner kapılarda “ BOON EDAM “ markaları ile yoluna devam eden şirketimiz otomatik kayar kapı, otomatik döner kapı, ameliyathane kapıları ve bina otomasyon sistemlerini uzman kadrosu ve eğitimli teknik personeli ile yapmaktır. Ayrıca montaj sonrası yıllık bakım hizmetleri de firmamızca yapılmaktadır. Satış ve satış sonrası hizmetlerimizde Türkiyenin her yerinde servis ağımız mevcuttur.

Sms Endüstriyel İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

E-posta : info@sms.com.tr
Telefon : +90 312 442 28 01
Telefon : +90 312 442 28 02
Fax : +90 312 442 28 00 03
Adres : Hoşdere Cad. Şehit Mahir Turan Sok.
No:3 Y.Ayrancı / ANKARA

Görseller

Made with ♥ by Web Tasarım

FORGOT YOUR DETAILS?

Özel tasarım kapılar

Özel tasarım kapılar

Fotoselli kapılar da geniş ürün yelpazemizle; prizmatik ve eğimli otomatik kayar kapılar, teleferik ve vagon kapıları, uçaklar için tasarlanan garaj kapıları gibi çok spesifik özel tasarımlı ürünlerle ilgili çalışmalarımızla sektörde fark yaratmaktayız.

 

Gilgen otomatik kapı sektörüne dünya pazarında hizmet verdiği uzun seneler boyunca birçok komplike soruna çözüm üretmiş ve açıkçası cephenizin şekli veya ihtiyacınız ne olursa olsun, o ihtiyacı karşılayacak bir çözümü muhakkak geliştirmiştir. Otomatik kapı sistemlerinde henüz çözümlenmemiş bir ihtiyacınız olması halindeyse Gilgen ve SMS’nin işinde uzman argedepartmanına hiç düşünmeden başvurabilirsiniz.

Prizmatik fotoselli kayar kapılar: Kapınızı cephe veya binanızın köşesindemi açmaya ihtiyacınız var ? Bu durumda Gilgen’in prizmatik fotoselli kayar kapısı tam sizin ihtiyacınızı karşılayacak türde bir ürün olacaktır. İhtiyacınız olan her açıda üretilmesi mümkün olan prizmatik kayar kapılar sorununuzu çözmekle kalmayıp, farklı ve çarpıcı bir tasarıma da sahip olmanızı sağlayacaktır. Gilgen prizmatik kayar kapılar iki adet otomatik kayar kapı mekanizmasının özel bir işlemci aracılığı ile birbirine senkronize edilerek, kanatlarda kullanılan özel profil ve kapanma contasıyla kapının sıradan bir kayar kapı kadar muntazam çalışmasını sağlamaktadır.

Eğimli otomatik kayar kapılar : Günümüz mimarisi, teknolojik gelişmelerin de katkısıyla bina tasarımlarında sınır tanımaz bir hal almıştır. Gilgen ve SMS özel tasarımlarda olan becerisini, mimarinin bu yönde gelişen farlı cephe tasarımlarında, farklı kapıların talep edilmesi neticesi, eğimli cepheleri tamamlayacak fotoselli eğik kapıları tasarlamıştır. Eğimli kayar kapılar cephenin eğim derecesi ölçülerek her bir cephe için özel olarak imal edilir. Bu çok titiz çalışma gerektiren bir iş olup, kapının uzun süre sağlıklı performans göstermesi, ölçüm ve mühendislik hesapların uygun yöntemlerle uygulanıp, doğru malzeme tercihlerinin yapılmasına bağlıdır.

Medya panelli otomatik kayar kapılar : Gilgen Media Doorsistemiyle giriş kapınızı ürün veya hizmetinizi tanıtan bir reklam paneli olarak kullanmanız mümkün. Sabit kanatların özel profil sistemi içerisinde yer alan camlar arasına yerleştirilen LCD ekranlarda o güne özel kampanya duyurularınızdan, yeni çıkan ürün tanıtımlarınıza kadar her türlü reklam ve kampanyanızı müşterinize henüz binaya ilk girdiği noktada tanıtabilirsiniz. Tekli veya çoklu monitör uygulamaları tamamen tercihiniz doğrultusunda uygulanabilmekte ve sistemin kullanıcı dostu menüsü kapıyla ilişkilendirilmiş bir bilgisayara yüklenecek bir program aracılığı ile kolayca yönetilebilmektedir.

 

“Şartname için tarafımızla iletişime geçebilirsiniz”

E-posta : info@sms.com.tr
Telefon : +90 312 442 28 01
Telefon : +90 312 442 28 02
Fax : +90 312 442 28 00 03

TOP