×

Tarihçe

Sms Endüstriyel İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. 1990 yılında kurulmuş olup, kayar kapılarda “ Gilgen “, otomatik döner kapılarda “ BOON EDAM “ markaları ile yoluna devam eden şirketimiz otomatik kayar kapı, otomatik döner kapı, ameliyathane kapıları ve bina otomasyon sistemlerini uzman kadrosu ve eğitimli teknik personeli ile yapmaktır. Ayrıca montaj sonrası yıllık bakım hizmetleri de firmamızca yapılmaktadır. Satış ve satış sonrası hizmetlerimizde Türkiyenin her yerinde servis ağımız mevcuttur.

Sms Endüstriyel İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

E-posta : info@sms.com.tr
Telefon : +90 312 442 28 01
Telefon : +90 312 442 28 02
Fax : +90 312 442 28 00 03
Adres : Hoşdere Cad. Şehit Mahir Turan Sok.
No:3 Y.Ayrancı / ANKARA

Görseller

Made with ♥ by Web Tasarım

FORGOT YOUR DETAILS?

Güvenlik Kapıları

Tourlock Yasaklı Geçiş Amaçlı Ve Yüksek Güvenlikli Döner Kapılar

3 veya 4 kanatlı ,manuel veya otomatik yüksek güvenlikli geçiş noktalarından güvenlik görevlisi olmaksızın kontrollü geçiş sağlayan döner kapılardır.

Mantrap kapı, silindir tüp güvenlik kapısı,security door cirelock

Temelde iki adet tek kanat bombeli kayar kapıdan oluşan ve sadece tanımlanmış kullanıcıların tek tek geçmelerine olanak sağlayan yüksek güvenlik kapılarıdır.

Speedlane Kayar Sistem Cam Kanatlı Yaya Bariyerleri

Hızlı ve optimum güvenlik sağlayan Speedlane serisi 300 / 500 ve 900 modelleri ile her zevke hitap etmeye aday elit bir yaya kontrol sistemidir.

Transpalock Döner Kanatlı Cam Turnikeler

Transpalock serisi döner sistemli şeffaf turnikeler Boon Edam güvenlik kapıları içerisinde ayrıcalıklı bir yere sahiptir.

Swinglane Cam Kanatlı 90 Derece Açılır Yaya Bariyerleri

Doksan derece açılır cam kanatların tek tek veya özürlü geçişleri için karşılıklı kullanılabilmesinin avantajını uzunlamasına şık ve bir okadar sağlam gövdelerle…

Twinglock Cam Kanatlı 90 Derece Açılır Yaya Bariyerleri

Twinglock 900 serisi yaya bariyerleri ,Winglock 900 ve Transpalock 900 modelleri ile benzer özellikleri olmasına karşın ,çift kanatlı tasarımı sayesinde aynı mesafeyi daha seri bir şekilde açıp kapatmayı sağlar.

TOP