×

Tarihçe

Sms Endüstriyel İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. 1990 yılında kurulmuş olup, kayar kapılarda “ Gilgen “, otomatik döner kapılarda “ BOON EDAM “ markaları ile yoluna devam eden şirketimiz otomatik kayar kapı, otomatik döner kapı, ameliyathane kapıları ve bina otomasyon sistemlerini uzman kadrosu ve eğitimli teknik personeli ile yapmaktır. Ayrıca montaj sonrası yıllık bakım hizmetleri de firmamızca yapılmaktadır. Satış ve satış sonrası hizmetlerimizde Türkiyenin her yerinde servis ağımız mevcuttur.

Sms Endüstriyel İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

E-posta : info@sms.com.tr
Telefon : +90 312 442 28 01
Telefon : +90 312 442 28 02
Fax : +90 312 442 28 00 03
Adres : Hoşdere Cad. Şehit Mahir Turan Sok.
No:3 Y.Ayrancı / ANKARA

Görseller

Made with ♥ by Web Tasarım

FORGOT YOUR DETAILS?

FOTOSELLI TELESKOPIK KAPI

Fotoselli Yarı Hermetik kapı

Steril ve yarı sterilhijyenik gerektiren ortamlarda, kanatları anti bakteriyel MDF-Lam, kompaklaminat veya paslanmaz yüzeyli imal edilen kapılardır. Fotoselli sedye transfer uygulamalarına yönelik kanatları çift parçadan imal edilebilmekte veya kanat önüne sedye transfer bölmesi yapılabilmektedir.

Hastane ve benzeri sağlık sektörüne hizmet veren çeşitli kuruluşlar için özel olarak geliştirilen fotoselli ameliyathane kapıları ve sedye transfer kapısı kanatları, minimum düzeyde girinti ve çıkıntıları olan anti bakteriyellaminant veya paslanmaz çelik levhalar ile kaplı ,ahşap seren üzeri çift yüzeyden MDF veya kompaklaminat (compactlaminat) malzemeden üretilmektedir. Ameliyathane kapısı toplamda 40mm kalınlığa ulaşan kanatların tok yapısı ve bu kanatlar için tasarlanan 300s profil sistemi sayesinde pozitif basınç sızdırmalı düzeneği olan ameliyathaneler, tam steril ve yarı steril bölgeler için ideal stabilite ve havayı tahliye edecek olan kanat altı dışında kalan 3 kenarda EPDM contalarla sızdırmazlık sağlanmaktadır.

Otomatik ameliyathane kapıları: Çağdaş hastane yapılanmasının her bölümünde antibakteriyel malzemeler kullanılması kaçınılmaz bir hale gelmiştir. SMS Endüstriyel yoğun hastane uygulamalarından edinmiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimini, sağlık sektörünün evrensel gereksinimleri ve taleplerini degöz önünde bulundurarak 300s sistemini geliştirmiştir. Elde edilen yüksek performans ve dayanıklılık neticesinde 300s sistemi hem özel hem de devlet hastanelerinin öncelikli tercihi haline gelmiştir. Bu tip kapılar sterilizasyonun korunması için genellikle duvar üzerine yerleştirilen yaklaşım sensörü (el sensörü) veya dirsek butonları ile açtırılmakta olduğundan, açtırma elemanının kapıya yakın kalabilmesi için tek tarafa kaydırılması tercih edilmektedir. Ancak tek kanatlı uygulamaların elverişli olmadığı durumlarda, çift kanatlı uygulamalarıda mevcuttur.

Yana kayar otomatik sedye transfer kapısı: Prensipolarak fotoselli ameliyathane kapıları ile aynı özelliklere sahiptir. Ameliyathane kapılarından farklı olarak kanat açıldıktan sonra kapı geçiş boşluğunda sedye transfer işlevi gören sabit bir bölmenin olmasıdır. Sedye transfer bölmesi açılır kanatla aynı malzemelerden üretilir ve kapının işlevsel ve görsel bütünlüğünü bozmaz. Sedye transfer bölmelerinin kullanılma maksadı yarı sterilbölgeden, tam steril bölgeye yaya trafiğini engellemektir. Bu şekilde steril alana, yarı steril alandan kıyafetler aracılığı ile taşınabilecek bakteriyel partiküller en düşük seviyede kalmakta ve sedye transfer

“Şartname için tarafımızla iletişime geçebilirsiniz”

E-posta : info@sms.com.tr
Telefon : +90 312 442 28 01
Telefon : +90 312 442 28 02
Fax : +90 312 442 28 00 03

TOP