×

Tarihçe

Sms Endüstriyel İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. 1990 yılında kurulmuş olup, kayar kapılarda “ Gilgen “, otomatik döner kapılarda “ BOON EDAM “ markaları ile yoluna devam eden şirketimiz otomatik kayar kapı, otomatik döner kapı, ameliyathane kapıları ve bina otomasyon sistemlerini uzman kadrosu ve eğitimli teknik personeli ile yapmaktır. Ayrıca montaj sonrası yıllık bakım hizmetleri de firmamızca yapılmaktadır. Satış ve satış sonrası hizmetlerimizde Türkiyenin her yerinde servis ağımız mevcuttur.

Sms Endüstriyel İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

E-posta : info@sms.com.tr
Telefon : +90 312 442 28 01
Telefon : +90 312 442 28 02
Fax : +90 312 442 28 00 03
Adres : Hoşdere Cad. Şehit Mahir Turan Sok.
No:3 Y.Ayrancı / ANKARA

Görseller

Made with ♥ by Web Tasarım

FORGOT YOUR DETAILS?

Cyrstal Tourniket otomatik ve manuel cam döner kapı

Cyrstal Tourniket otomatik ve manuel cam döner kapı

This is a sample text. You can click on it to edit it inline or open the element options to access additional options for this element.

CrystalTourniket tamamen şeffaf bir döner kapıdır. Lamine camdan üretilen bombeli sabit camlar zemine gömülen paslanmaz çelikten yuvalı bir çember içerisine oturtulmakta ve kapı ağzını oluşturan kenarların darbelerden zarar görmesini engellemek için paslanmaz çelikten koruyucular adapte edilmektedir. Gövdenin üst tarafında ise iki parça temperli camdan oluşan tavan özel inoxmanetlerle (cam tutucularla ) bombeli sabitlere güvenli bir biçimde tutturulmaktadır.

CrystalTourniket 3 veya 4 kanatlı tercihinize bağlı olarak üretilebilmektedir. Kanatlar lamine camdan oluşmakta ve kapının genel konseptine uygun şekilde ,herhangi bir orta kaide olmaksızın inoxmanetlerle cam cama birleşmektedir. Ancak hava akımının izole edilmesi için fırça kullanılması zaruri olduğundan kanatların etrafında paslanmaz çelikten 25mm geniçliğinde fırça tutucu profiller dönmektedir. Kanatlar panikte katlanma özelliğine sahip olup acil durumlarda katlanarak geniş açıklıklar sağlayabilmektedir.

1600 ila 3000mm çap aralığında üretilen cam döner kapılar manuel ,yarı otomatik ve tam otomatik olmak üzere 3 farklı çalışma prensibinde tercih edilebilmektedir. 1600-2600mm ölçü aralığı manuel kullanımlar için elverişli olup ,2800 ve 3000mm ölçülerinde kullanım kolaylığı açısından otomatik tercihler daha doğru olacaktır.

CrystalTourniket otomatik olarak tercih edildiği zamanlarda otomasyon ,zeminin uygun derinliğe sahip olması halinde özel motor haznesi içerisinde zemine gömülmekte ,zeminin müsait olmaması halindeyse zemin altında yer alan elverişli bir odanın olması durumunda ,odanın tavanına da asılabilmektedir

 

“Şartname için tarafımızla iletişime geçebilirsiniz”

E-posta : info@sms.com.tr
Telefon : +90 312 442 28 01
Telefon : +90 312 442 28 02
Fax : +90 312 442 28 00 03

TOP